OMEZENÍ PROVOZU VZHLEDEM K PANDEMII COVID-19

UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ NÁKAZOVÉ SITUACE COVID-19 ŘÍJEN 2020

 

V současné situaci nechceme přerušit provoz naší kliniky, ale s ohledem na zvýšené riziko přenosu koronavirové infekce jsme nuceni přijmout několik opatření, abychom chránili sebe a své blízké.

 

1. V případě příznaků infekčního onemocnění Vás prosíme, aby jste svou návštěvu odložili na jindy, nebo s pacientem poslali zdravou osobu. Vyhrazujeme si právo vás nevpustit do prostor kliniky.

 

2. Od pondělí 19/10 budeme ošetřovat pouze objednané pacienty. Bude možné se objednat i na již probíhající den na určitý čas. Neobjednané pacienty NEVPUSTÍME do prostor kliniky a pokusíme se Vás objednat na nejližší možný termín. Akutní vážně nemocné pacienty ošetříme. Telefonní linky mohou být přetížené a tak bude možné se objednat i přes email hvet@volny.cz. Budeme se snažit reagovat obratem.

 

3. Pokud již bude v čekárně některý klient se svým mazlíčkem, další musí počkat venku před klinikou. Klienty budeme volat podle zaregistrování na recepci. Nákup veterinárních přípravků, léčiv a krmiv bude možný jen jednou osobou na recepci.

 

4. Do ordinace může s pacientem vstupovat pouze jedna osoba s vlastní ROUŠKOU.

Děkujeme za pochopení