Prohlídka kliniky

Klinika je situována na konci slepé ulice Lochotínská v Horních Měcholupech. Zároveň je dostupná z ulice Milánská, kde je přímo před klinikou i zastávka MHD Na Vartě. Na pozemku před hlavním vchodem je parkoviště pro klienty. Všechny ordinace jsou bezbariérové.

Recepce

Recepce je místem, kde se můžete nejen objednat na zákrok, ale zároveň je i prodejnou veterinárních diet, chovatelských pomůcek, antiparazitárních přípravků a léčiv. Je spojena s velkou čekárnou, kde se nachází i bezbarierová toaleta pro klienty.

Ordinace

Na klinice se nachází dvě ordinace. Jsou spojené lékárnou a laboratoří, kde jsme schopni provést rychlé diagnostické testy. Zároveň jsou napojené na databázi pacientů, kde jsou uloženy data o všech provedených ošetřeních. Do oranžové je přístup přímo z čekárny. Do zelené ordinace prochází pacienti chodbou, která spojuje i všechny přilehlé místnosti.

RTG/SONO pracoviště

Již podle názvu se jedná o vyšetřovací místnost vybavenou RTG přístrojem napojeným na nepřímou digitalizaci snímků. Druhým přístrojem je zde ultrazvuk s barevným dopplerem.

Přípravna / stomatologický sál

V této místnosti připravujeme pacienty před chirurgickými operacemi. Zároveň zde ošetřujeme pacienty se stomatologickými problémy.

CHIRURGICKÝ SÁL

Zde provádíme chirurgické zákroky. Sál je oddělen od ostatních místností a je vybaven přístrojem na inhalační anestezii, sálovou endoskopickou věží a monitorem vitálních funkcí.

HOSPITALIZACE

Hospitalizační boxy využíváme pouze pro akutní pacienty nebo pro pacienty po operačních zákrocích.

LABORATOŘ

Laboratoř se nachází mezi ordinačními místnostmi, aby byla dobře dostupná a bylo zde možné provést rychlá diagnostická vyšetření. Je vybavena hematologickýcm analyzátorem, biochemickým analyzátorem Idexx a binokulárním mikroskopem.