Návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu.
Fill in the blank.
Zdeňka Urajová Pařezová

Fena Brabantík - výtok z nosu - nechce si položit hlavu - dle telefonické informace z veteriny v Poděbradské ulice je potřeba endoscopii - prý to spěchá - nemají termín. Potřebuji se objednat pro nejbližší možný termín. Děkuji

Přenosilová

Dobrý den, provádíte inseminaci u psů ?

Nyplová

Dobrý den, bylo by u Vás možné nechat vykastrovat morče samečka stáří 2 roky, prosím o info kolik by to stálo peněz a zda je možné po kastraci si vzít morče hned domů popř. jaký je postup, předem děkuji za odpověď. S pozdravem Nyplová.

Paulikova

Dobrý den. Mám prosbu moje dcera s přítelem mají pejska 3 letou fenku křížence kavalira a čínského psa a mají problém pejsjek má falesnou březost co mají dělat paulikova

Dagmar Bendová

Milý pane doktore Valeši,
chci Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši péči.
Celý týden mi bylo fakt blbě a už jsem to chtěl zabalit. Ale Vaše správná diagnóza, spolu s perfektním koktejlem z injekcí, infuzí a bobulí mě zase postavila na nohy a je mi čím dál líp. Po třetí infuzi už jsem dostal chuť k jídlu a každou chvilku si něčeho zobnu. Přál bych si, aby měli všichni kámoši štěstí na tak skvělého doktora.
S pozdravem :-)
Kocour Max

Jaroslava Forštová

Dobrý den,moc prosím o radu. Mám mainskáho kocourka /13 let/, ke stáru se velmi nerad nechá vyčesat a na bříšku a mezi zadníma nohama se mu vytvoříly velké plstnaté cucky, které se mi nedaří odstranit. Ač je jinak velmi hodný, na tato místa si nenechá sáhnout - je podrážděný, kouše a škrábe. Lze prosím v této situaci použít nějaký prostředek /tabletku/ na zlkidnění - přispání? Abych mu smotky mohla bezpečně odstranit.Případně, zda se mám s kocourkem raději objednat k Vám - Bárny se u Vás léčí celý svůj život - převážně u pana doktora Valeše.
Děkuji, Forštová.

Martina Kottová

Dobrý den,
nedaří se mi vás na emailu ani na žádném z uvedených tel čísel již týden zastihnout.. Chtěla jsem se informovat a zároveň poprosit, zda je možné objednat se v následujících dnech (mohu se přizpůsobit kdykoliv) na vyšetření se zakrsl.králíčkem k panu doktoru Valešovi, na kterého jsem dostala doporučení, jako na králičího specialistu. :-)

Mojí králičici je už 10let, po celou dobu byla naprosto zdravá, ale před víc jak 20ti dny mi přestala pomalu žrát seno, pak i pít z napáječky a normálně bobkovat. Byla apatická a nahrbená, evidentně s bolavým bříškem (křeče). Na veterinu jsem s ní jela okamžitě, po vyšetření (chrup v pořádku, ale málo zažitiny ve střevě a bublinky plynu, škrundání) byla nasazena antibiotika (dostávala injekčně po dobu 10dní+analgetika injekčně i do tlamičky+léky na rozhýbání peristaltiky). Při tomto období to s ní vypadalo lépe i hůře, střídavě jsme krmili stříkačkou, střídavě sama žrala z mističky instantní seno (RodiCare/Recovery +, mícháme s BioLapis), občas jsem jí viděla jíst i klasické seno, ale vždy jen chvilku a menší množství. Po celou dobu ale s chutí přijímá nabídnuté granulky, na které byla zvyklá a také kousky mrkve, celeru apod.

Aktuálně je 20.den po první návštěvě VET (1.4.) a 10 dní od vysazení antibiotik a veškerých léků. Stále střídavě žere sama a střídavě dokrmujeme, jak který den.. Bobečky má víceméně normální, ale střídají se někdy s měkkými slepenými shluky bobků, které občas sežere. Klasické seno si jen zobne, ale spíš nežere. Chování je u ní jinak víceméně normální, bolesti nyní nejsou nijak výrazné, jen stále po dávce jídla častěji a déle polehává.

Proto, vzhledem k tomu jejímu žraní-nežraní, i k jejímu věku, jsem Vás chtěla moc poprosit o nějaké finální vyšetření (nevím, zda je u králíčků možné např. sono či rtg, rozbor krve,..), které by mi pomohlo rozhodnout se, zda má smysl v tomto režimu dále pokračovat a problém se ještě nějak dá řešit, nebo jestli má uvnitř nějaký průšvih, který už řešit nelze - určitě bych ji nechtěla trápit zbytečně a nějak uměle to prodlužovat...:-(

Děkuji moc za odpověď a přeji hezký zbytek dne,
MK
--
Martina Kottová

Tel: 733 799 185
e-mail: martina.kottova@email.cz

Pavla Muszynska

Dobrý den, potřebujeme pře očkovat kralika 4/2020. Předem děkuji za termín.

Dagmara Pešičová

Dobry den,rada bych se objednala k MVDr.Valesovi.Nejlepe mezi 16-17 hod.
Pes,buldok,ma vyrustek na hlave.
Dekuji,s pozdravem,Pesic

Pavla Buzková

Dobrý den. Potřebujeme se objednat na očkování s německou ovčačkou. Můžete nám, prosím, sdělit termín, kdy můžeme dorazit? Děkuji Buzková

Stránky